Напрямки роботи педагогічного колективу
впровадження інноваційних технологій;
удосконалення фахової майстерності педагогічних кадрів;
створення оптимальних умов для гармонійного розвитку учнів;
формування особистості випускника;
комплексна пізнавальна, художньо - естетична, громадсько-правова, військово – патріотична, екологічна та спортивно-оздоровча діяльність.

Результативність роботи колективу школи - в успіхах учнів

У 2009-2010 н.р учні школи приймали участь у різноманітних турнірах, конкурсах, змаганнях, олімпіадах.
Районний етап Всеукраїнських предметних олімпіад.
Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» (81 учасник).
Районний етап турніру юних журналістів (участь).
Міський конкурс учнівських проектів «Моя мала Батьківщина» (участь).
Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з географії (Ольшевська Д., 8-А, 2-е місце)
Турнір юних математиків (районний етап) (III місце) .
Турнір юних фізиків (районний етап) (II місце)
Турнір юних економістів (районний етап) (участь шкільної команди)
Турнір юних хіміків (районний етап, участь).
Турнір юних біологів (районний етап, участь).
III Всеукраїнська конференція юних археологів «Матеріальна культура давніх народів України» (Грінченко О., 8-Б, переможець).
Міський Кубок з пошуку в мережі Інтернет (Анісімов А., Турчин С., учні 11А кл. переможці заочного етапу).
Конкурс «Ріки єднають людей» (40 учасників, з них 3 учні переможці). Педагогічний колектив нагороджено дипломом за активну участь та високу громадську свідомість.
Турнір інтелектуалів “Що?Де?Коли?” (районний етап – 2-е  місце).
Міжнарод. математичний конкурс “Кенгуру –2010” (235 учасників)
Міжнародний конкурс юних фізиків «Левеня» (41 учасник).
Районний етап II Міжнародного конкурсу знавців українс.мови ім. П.Яцика  (7 місце шкільна команда, Карафуліді О.,учениця 4-го класу, III місце, Дроботова Д., учениця 10-А кл., II місце). Районний етап III міського конкурсу знавців української мови  для учнів 8-11 кл. (15-те місце) Районний конкурс науково-дослідн.робіт МАН  (Анісімов А., 11-А, 2-е місце, Турчин С., 11-А, 1-е місце, Сарибекян А., 11-В, 3-е місце)
Обласний конкурс МАН (Анісімов А., 11-А, 2-е місце, Турчин С., 11-А, 2-е місце, Алімова М., 11-А кл., 1-е місце, Сарибекян А., 11-В, 3-е місце, Воропай Д., 11-А,  3-е місце, Ясенєва О., 11-Б, 3-е місце).
III етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт (Алімова М., 11-А кл., II місце)
Районний конкурс ораторського мистецтва(учасник Черніков М., учень 10-А кл.)
Всеукраїнський інтерактивний природничий конкурс «Колосок» (117 учнів 3-8 класів, з них 77 учнів нагороджено дипломами).
YI Відкритий чемпіонат м.Харкова зі спортивного програмування (Турчин С., 11).
Y Відкритий міський економіко-правовий турнір серед учнів 10-11 класів (учасники Кисла І., учениця 11-Б кл.,  Іванюк О., учень 10-А кл.)
Районний турнір юних винахідників і раціоналізаторів (II місце).
Всеукраїнський відкритий турнір юних винахідників і раціоналізаторів (2-е місце команди-учасниці).
24-й Міжнародний  чемпіонат з розвязування логічних математичних задач – Кофман П.(7-А клас, IY місце).
XII молодіжна історико-краєзнавча конференція «Воєнне минуле рідного краю» (Ясенєва О., учениця 11-Б кл.)
- Районий конкурс ДЮП- II місце.
Районний етап конкурсу «Учень року», номінація «Лідер  року» (Алімова М., 11-А, III місце).
Спортивні змагання:
-районні змагання серед учнів 4-х класів «Веселі старти»,
–районні змагання з міні-футболу серед учнів 5-7 класів на приз «1000 команд» (районні змагання I місце),
-районні змагання з баскетболу (1-е місце)

Також вчителя школи приймали участь у районих, міськіх та обласних конкурсах.
-Районний, міський, обласний  конкурси "Учитель року-2010 (переможець- Руденко О.В., вчитель математики)
- Обласна виставка-ярмарка педідей
- Районний конкурс «Класний керівник року» (Дехтяр М.В.., вчитель математики, кл.керівник 8-А кл.)
Роботи вчителя математики Руденко О.В. вийшли з друку:
  1. Варава В., Руденко О. Назустріч „Панорамі творчих уроків – 2010”: думки та поради // Завуч № 35 (401), грудень, 2009. – с. 3 – 4.
  2. Руденко О. Репетитор – це професія// Завуч № 29 (395), жовтень, 2009. – с.11-12.
       3.   Руденко О.В. Розвиток особистості на уроках математики -К.:Шк..світ,2009.-126с.